V úterý proběhlo na atletickém stadionu TJ Slezan Frýdek-Místek mezinárodní MISTROVSTVÍ EUROREGIONU BESKYDY V ATLETICE. Atletických závodů se účastnily české, polské a slovenské děti, žáci základních škol Euroregionu Beskydy.

Na startu se sešlo mladší a starší žactvo Polska, Slovenska a Česka a poměřilo síly v bězích na 60, 300, 800 m, v dálce, výšce, míčku, kouli a štafetě 4x300 m. Z vítězství se radovali závodníci z Polska. Druhé místo obsadili čeští borci, kteří porazili Slováky o pouhých 8 bodů. K příjemné atmosféře a dobrým výkonům přispělo perfektní počasí a suprová organizace závodů. Čeští žáci vybojovali 7 zlatých, 10 stříbrných a 9 bronzových medailí a vylepšili si řadu osobáčků. Což je na závěr sezóny velká paráda.

Atletice Frýdek-Místek děkujeme za výbornou reprezentaci i perfektní organizaci závodů. Velké poděkování patří také Statutárnímu městu Frýdek-Místek, za finanční podporu této skvělé mezinárodní akce.