Propagace turistických atraktivit v rámci připravovaných tištěných materiálů 

Česká i Polská část Euroregionu Beskydy připravuje v rámci projektu „Propagujeme“ vydání tištěných propagačních materiálů, které budou obsahovat informace o přírodních a kulturních zajímavostech české části Euroregionu Beskydy a okolí. Jedná se o tištěnou brožuru týkající se dřevěné architektury v Beskydech, dále tištěnou brožuru týkající se Moravskoslezských Beskyd a čtyři tištěné mapy s tipy na výlety. 

V této souvislosti vyzýváme provozovatele veřejně přístupných turisticky zajímavých objektů nacházejících se v Regionu Beskydy a jeho blízkém okolí, kteří mají zájem o bezplatné zveřejnění v připravovaných propagačních materiálech formou tipu na výlet, aby informace o turistických objektech zaslali na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 20. ledna 2019. 

Tato výzva se netýká poskytovatelů stravovacích a ubytovacích služeb. 

Projekt „Propagujeme“/„Promujemy“, číslo: CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_011/0001470, je financován z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Interreg V-A Česká republika – Polsko Fond mikroprojektů Euroregionu Beskydy.

předchozí zpět na výčet další