Region Beskydy se sídlem ve Frýdku-Místku - vedoucí partner mikroprojektu „Propagujeme“ - společně s projektovým partnerem sdružením Region Beskidy se sídlem v Bielsku-Biale ukončili 31. května 2019 realizaci mikroprojektu, v rámci kterého vznikly nové propagační materiály zaměřené na Beskydy. 

Návštěvníci Beskyd mohou načerpat informace z nových propagačních materiálů, které vznikly díly realizaci mikroprojektu „Propagujeme“. Jedná se o: 

- Tištěnou brožuru BESKYDY v české jazykové mutaci 

- Tištěnou brožuru BESKIDY v polské jazykové mutaci 

- Čtyři tištěné mapy do kapsy zaměřené na tyto turistické oblasti českých i polských Beskyd – Lysá hora a okolí, Lašské podhůří, okres Bielski a okres Žiwiecki 

- Tištěnou publikaci Dřevěná architektura v Beskydech 

Všechny propagační materiály jsou k dispozici v sídlech projektových partnerů a na pultech turistických informačních center v regionu. Tištěnou brožuru BESKYDY si v české jazykové mutaci můžete prohlédnout také na našem webu www.regionbeskydy.cz/aktuality . 

Projekt „Propagujeme“/„Promujemy“, číslo: CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_011/0001470, je financován z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Interreg V-A Česká republika – Polsko Fond mikroprojektů Euroregionu Beskydy.

BESKYDY

předchozí zpět na výčet další