Region Beskydy ve spolupráci s Mikroregiónem Horné Kysuce připravuje v rámci projektu „Propagujeme se navzájem“ vydání tištěné cyklomapy, která bude obsahovat informace o přírodních a kulturních zajímavostech Regionu Beskydy a Mikroregiónu Horné Kysuce, značené cyklotrasy a cyklostezky, místa odpočinku a další cyklistům prospěšné informace, například informace o servisech jízdních kol, půjčovnách a dobíjecích stanicích pro elektrokola.

V této souvislosti vyzýváme provozovatele veřejně přístupných turisticky zajímavých objektů nacházejících se v Regionu Beskydy a Mikroregiónu Horné Kysuce, provozovatele půjčoven a servisů jízdních kol na výše uvedeném území a provozovatele dobíjecích stanic pro elektrokola na území obou výše zmíněných subjektů, kteří mají zájem o bezplatné zveřejnění v připravovaném propagačním materiálu, aby informace o turistických objektech a službách pro cyklisty zaslali na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 4. května 2020.

Forma zveřejnění v tištěném materiálu: stručný popis turistických cílů včetně ilustrační fotografie, piktogram, piktogram s názvem místa pro snazší orientaci (např. dobíjecí stanice elektrokol)

Tato výzva se netýká poskytovatelů stravovacích a ubytovacích služeb. Tito budou v materiálu uvedení piktogramem.

Cyklomapa je realizována v rámci projektu „Propagujeme se navzájem“, číslo CZ/FMP/6c/02/041, který je financovaný v rámci Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika Fond malých projektů.

předchozí zpět na výčet další