Během listopadu 2020 vyhodnotila odborná porota všechna doručená videa soutěže „Videopozvánka do Beskyd“, kterou organizovalo sdružení Region Beskydy společně s Mikroregiónem Horné Kysuce v rámci realizace malého projektu „Propagujeme se navzájem“. 

Na české straně byl boj o první místo napínavý a porota nakonec rozhodla, že se o první místo podělí hned dvě soutěžní videa. Město Šenov nám vtipným způsobem představili sedmáci z místní základní školy Bartoloměj Buchta a Dan Hylan Buchta_Hylan_Senov_7_B.mp4 a obec Fryčovice umělecky zachytili Filip Gróf a Martin Kublak z týmu MAFIŠI obec Fryčovice.mp4

Z videí zaslaných slovenskými soutěžícími se porotě nejvíce líbilo video Radoslava Záhumenského a Miroslava Martyčáka představující turistickou trasu z města Turzovka ke kapličce na Bukovině gobeskydy.mp4 .

Vítězi a soutěžící umístění na druhém až pátém místě vyhráli různé věcné ceny sportovního charakteru – sportovní tašky, batohy, outdoorové ručníky, sportovní gumy a podobně. 

Jak už to u soutěží bývá, vyhrát nemůže každý, ale všem soutěžícím jsme chtěli poděkovat a odměnili jsme jejich snahu věcnými cenami propagačního charakteru. Na všechna soutěžní videa se můžete podívat na YouTube profilu GOOO BESKYDY v sekci Playlisty https://www.youtube.com/channel/UCk_x4HNcFJ0b7sNSClkeCGA/playlists?view=1&sort=dd&shelf_id=0.

Webový portál www.gobeskydy.cz a související soutěž včetně části věcných cen jsou realizovány v rámci projektu „Propagujeme se navzájem“, číslo CZ/FMP/6c/02/041, který je financovaný v rámci Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika Fond malých projektů.

 

 

skd1

skd10

skd11

předchozí zpět na výčet další