V rámci projektu „Za krásami slovensko – českého pohraničia regiónu Beskýd“ připravujeme turistickou informační brožuru určenou na podporu cestovního ruchu, jejíž cílem je představit veřejnosti české a slovenské Beskydy jako jednu destinaci s širokou nabídkou turistických možností pro vzdělávání i volný čas.

V této souvislosti informujeme veřejnost, zejména provozovatele sportovně rekreačních areálů, adrenalinových center regionálního a nadregionálního významu a provozovatele kulturních zařízení nadregionálního významu na území Regionu Beskydy a Mikroregiónu Horné Kysuce, o možnosti zveřejnění informací v připravovaném produktu. Informace o poskytovaných službách včetně fotografie v tiskové kvalitě prosté práv třetích osob a kontaktů zasílejte mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a to do úterý 16. června 2015.

Informace budou publikovány bezplatně.

Tištěná brožura „Za krásami slovensko – českého pohraničia regiónu Beskýd“ bude k dispozici na pultech turistických informačních center v regionu od července letošního roku. Mikroprojekt je realizován Mikroregiónem Horné Kysuce a Regionem Beskydy v rámci projektu „Za krásami slovensko – českého pohraničia regiónu Beskýd“, číslo: SK/FMP/18/004, financovaného z OPPS SK-CZ 2007-2013, Fond mikroprojektů Trenčanského samosprávného kraje.

Formulář dotazníkovového průzkumu si můžete stáhnout ZDE

  

předchozí zpět na výčet další