V rámci projektu „Cestovní ruch v Euroregionu Beskydy“ připravujeme sérii čtyř map, po složení velmi malého formátu, tzv. map do kapsy, které jsou zaměřeny na podporu cestovního ruchu v regionu. Cílem map do kapsy je představit české a slovenské Beskydy veřejnosti jako jednu destinaci s širokou nabídkou turistických možností, služeb a turistických cílů vhodných pro vzdělávání i aktivně prožitý volný čas.

V této souvislosti informujeme veřejnost, zejména provozovatele sportovně rekreačních areálů, adrenalinových center regionálního a nadregionálního významu a provozovatele kulturních zařízení nadregionálního významu na území Regionu Beskydy a Mikroregiónu Horné Kysuce, o možnosti zveřejnění informací v připravovaném produktu. Informace o poskytovaných službách včetně fotografie v tiskové kvalitě prosté práv třetích osob a kontaktů zasílejte mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a to do pátku 15. května 2015.

Informace budou publikovány bezplatně.

Mapky do kapsy budou k dispozici na pultech turistických informačních center v regionu od počátku letní turistické sezóny.

Mikroprojekt je realizován Regionem Beskydy a Mikroregiónem Horné Kysuce v rámci projektu „Cestovní ruch v Euroregionu Beskydy“ jež je financován z OPPS SK-CZ 2007-2013, Fond mikroprojektů Regionu Bílé Karpaty.

 

  

předchozí zpět na výčet další