O víkendu 14. a 15. ledna 2017 se malí fotbalisté (děti 8 až 9 let) „1. BESKYDSKÉHO FOTBALOVÉHO KLUBU FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ“ v doprovodu trenéra a předsedy klubu účastnili v rámci projektu „Společně“/„Razem“ mezinárodního soustředění, které se konalo v moderní sportovní hale v polské obci Węgierska Górka. Soustředění se účastnili také malí fotbalisté klubu Rekord v Bielsku-Białej. V rámci soustředění proběhlo několik společných tréninků a vzájemné zápasy. Děti si domů dovezly mimo vzpomínek také fotbalové míče, které využijí pro tréninky na domácím hřišti.

Projekt „Společně“/„Razem“ je projekt zaměřený na navazování a upevňování spolupráce mezi různými zájmovými a věkovými skupinami obyvatel česko-polského příhraničí. V rámci projektu se uskuteční řada workshopů a setkání – například seniorů, zdravotně hendikepovaných osob, atletické mládeže atd.

O letních prázdninách malé fotbalisty čeká na hřišti sportovního klubu Rekord v Bielsku-Bialej mezinárodní turnaj žákovských družstev.

Projekt „Společně“/„Razem“ je financován  z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Interreg V-A Česká republika – Polsko Fond mikroprojektů Euroregionu Beskydy.

 

    

     

předchozí zpět na výčet další