Jste žáci základní školy, členové sportovního oddílu, žáci umělecké školy nebo jen skupinka kamarádů a chcete pro sebe i ostatní získat výlet za krásami československého příhraničí? Pokud ano, zapojte se do naší soutěže a natočte společně s kamarády či spolužáky krátkou videopozvánku do beskydských měst, městeček a obcí.

Natočte se svou partou 45 sekundové video o maximální velikosti 500 MB a vyhrajte pro všechny kamarády skvělý jednodenní výlet. Vytvořte propagační video, kterým představíte turistické cíle místa svého bydliště, či místa, kde navštěvujete školu. Ze zaslaných videí porota vybere nejlepší. Oceněné kolektivy obdrží věcné ceny, dvě nejpůsobivější videa obdrží hlavní cenu poroty – výlet pro celou třídu, školu, kolektiv. 

Více informací naleznete níže v pravidlech soutěže.

Pravidla soutěže Videopozvánka do Beskyd

Webový portál www.gobeskydy.cz a související soutěž včetně hlavních výher jsou realizovány v rámci projektu „Propagujeme se navzájem“, číslo CZ/FMP/6c/02/041, který je financovaný v rámci Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika Fond malých projektů.

předchozí zpět na výčet další